Sporty ekstremalne

Cinquecento Pachołki drogowe

Sporty ekstremalne to nie tylko skakanie do wody z ogromnej wysokości lub pływanie koło rekinów, ale również sporty motoryzacyjne. Pierwszym, jaki każdy zna jest Formuła, 1 co prawda, kiedy go oglądamy wydaje nam się, że nie jest niebezpieczny, że uczestnicy powoli pokonują kolejne okrążenie.

To tylko tak niepozornie wygląda z perspektywy widza przez telewizorem, osiągane tam prędkości są niesamowite kierowcy wielokrotnie ryzykują. Podobnie jest z wyścigami, zawodami samochodów terenowych, te samochody same w sobie nie są aż tak drogie jak te z Formuły 1 natomiast są one tuningowane a wiadomo, że każdy taki wkład odpowiednio podnosi wartość samochodu.

http://katalizatory-mazowieckie.pl/warszawa.html

Sporty motoryzacyjne są o tyle niebezpiecznie, że niekoniecznie wszystko zależy od człowieka wiele czynników dodatkowych ma wpływ, na wynik zawodnika, bezpieczeństwo chociażby czynniki atmosferyczne już nie wspominając o sytuacjach losowych, kiedy to eksploatowane części ulegają zniszczeniu, aby zachować bezpieczeństwo w prawie w każdej dziedzinie sportu motoryzacyjnego kierowca jedzie z pilotem.