Wykorzystaj możliwości nowych technologii

http://szkola-vinci.pl/

Aktualnie niewiele jest miejsc pracy, które nie byłyby powiązane z nowoczesnym sprzętem elektronicznym. Komputer stacjonarny lub laptop, smartfon i tablet a do tego drukarki, skanery i czytniki to podstawowe narzędzia pracy wielu Polaków. Zwykle jest tak, że jeśli nie używasz do pracy komputera, to najprawdopodobniej używasz łopaty.

http://www.mtlumaczenia.pl/chinski

Innymi słowy, każda praca niefizyczna wiąże się z użytkowaniem co najmniej jednego PC-eta lub laptopa. Czy fakt ten napawa Cię radością czy raczej wzbudza poczucie lęku? W większości wypadków odpowiedź będzie brzmiała „pół na pół”. Nieco obaw odnośnie efektywnego wykorzystania komputera mają nawet doświadczeni pracownicy.

Powód jest prosty – w każdej chwili może się okazać, że część menu, nowy dodatek do programu albo całe nowe oprogramowanie jest w języku angielskim. A może będzie trzeba skorzystać ze strony www, która jest dostępna tylko w obcym języku albo też wyszukać informacji na różnych zagranicznych serwisach? Poprawne wykonanie zadania będzie kosztowało wiele stresu i pochłonie dużo czasu. Jak dobrze by było w takiej chwili biegle władać językiem obcym… Kursy językowe to dobry sposób, by dodać sobie nieco pewności w zetknięciu z nowoczesnymi technologiami.

Znajomość języka na wysokim poziomie, to nie tylko uniknięcie niepotrzebnego stresu w pracy, ale również znacznie większe możliwości. Sprawne wyszukiwanie informacji w sieci czy korzystanie z tematycznych artykułów niedostępnych w wersji polskiej to niejednokrotnie klucz do sukcesu.